Männiuksed

Männi-liimpuidust  siseuksed 

Männiuksed on viimistlusvalmis tooted. Et uksed teeniks teid kaua ja püsiksid kaunid, vajavad nad kindlasti viimistlust. Enne kasutamist soovitame uks ja leng peitsida, lakkida, õlitada või värvida.Siseuste puhul kasutame klassikalist liimpuitu, millest nii oksad kui ka puidu vead on välja lõigatud.

Lengi välismõõdud : 660,760,860,960 x 2060 mm (1900 -2060 mm)

Komplekti kuulub: 

Uksekomplektis on kaasas ukseleng 74mm (võimalik tellida ka 92mm,120mm ja 125mm ). Lisaks sellele Fiskars hinged ja lukukorpus 2014. Eraldi tuleb tellida klaasid, lävepakk, piirdeliistud ja lingid!

Viimistlus: vesialuseline välislakk, peitsimine toonikaardi järgi

Lisakspakume: Käepidemeid, ukseklaase, lävepakke, piirdelliste, lenge 92,120,125 mm, lukukorpuseid, tihendeid jpm.

Liisi järelmaks

SIMPATIA AK        SIMPATIA        Perle AK        PERLE

  Simpatia Plus 0                 Simpatia                          Perle 0                              Perle                     

KLASIKA AK        KLASIKA        MILORD AK        MILORD

       Klasika AK                       Klasika                          Milord AK                         Milord 

Värvi on võimalik valida 54 erineva Tikkurila tooni seast (piirituse baasil põhinev). Uksed kaetakse kahekomponentse lakiga.Garantii kehtib kuju- ja värvkatte püsivusele, sulustele, klaaspakettide hermeetilisusele eeldusel, et tooteid on hooldatud vastavalt hooldusjuhendile. Defekti ilmnemisel on vajalik 3 tööpäeva jooksul informeerida tootjat. Garantii korras remonditakse defektne koht või kui viga ei võimalda toodet ettenähtud otstarbel kasutada, asendatakse esimesel võimalusel uue tootega. Garantii ei kehti toodetele, mille paigaldamisel ei ole järgitud tootja paigaldusjuhendit, on mehhaaniliselt vigastatud ja/või mittesihtotstarbeliselt kasutatud. 

Garanti


Garantiiaeg algab toote üleandmisest ostjale. Garantiiajal teostatud parandustööd ei pikenda algselt antud garantiiaega. Toote ringi vahetamisel uue vastu, alustatakse selle toote garantiiaja arvestust üleandmise päevast.

Puuvalmis (ilma viimistluseta) toodete puhul kehtib garantii ainult klaaspakettide hermeetilisusele ja sulustele!


Reklamatsiooni alla ei kuulu:
*Kuuse- või männipuidust, oksaga materjali korral oksakohtadel tekkivad viimistluse värvimuutused ja vaigu läbitungimine värvkattest.
*Puidu iseloomulikest omadustest, eriti puusüüst ja -värvist tingitud muutused.
*Puidu naturaalsest toonist tingitud värvierinevused näidistükist ja ilmastikumõjudest tingitud hilisemad toonimuutused.
*Tootega toimunud muutused, mis on tingitud ruumide õhu liigkuivusest või -niiskusest. (Toote normaalseks kasutamiseks aktsepteeritav suhteline õhuniiskus siseruumides on 30 - 60%).
*Visuaalsed defektid, mis ei ole märgatavad kahe meetri kauguselt ruumi tavapärase valgustuse juures.
*Mõõtude hälve kuni +/- 2mm.
*Sise- ja välisuste ning avatavate akende detaili sirguse hälve kuni 2100mm detaili korral 3 mm tingimusel, et see ei halvenda toote funktsionaalseid omadusi.